LELEKOVICE

4 RODINNÉ DOMY V CENTRU OBCE LELEKOVICE


Lelekovice jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se na rozhraní Drahanské a Bobravské vrchoviny v průměrné nadmořské výšce 312 m. Jejich katastrální území má rozlohu na 7,29 km². Žije zde přibližně 1 900 obyvatel.

Předností obce je především poloha těsné blízkosti Brna s vynikající dopravní obslužností.

Návrh včetně kompletní projektové dokumentace vypracovala projekční kancelář Maura s.r.o.  Ing. arch. Markéta Veselá.ZÁKLADNÍ INFORMACE

Řešené pozemky leží v zastavěném území centru obce Lelekovice.  Pozemky jsou přeparcelovány na čtyři přibližně stejné pozemky, na kterých budou umístěny čtyři řadové domy (dům A, dům B, dům C a dům D) v návaznosti na řadovou zástavbu v okolí.
Lokalita RD se nachází na nároží tvořeném ulicemi Poňava a Záhumení. Část pozemku je tvořena rovinatým terénem, který přechází v prudký svah. Řešené území je tvaru nepravidelného mnohoúhleníku o celkové ploše necelých 1150 m2. Elegantně navržené rodinné domy, se třemi parkovacími místy jsou součástí nové výstavby.
Rezidenční projekt uzavřeného společenství 4 rodinných domů vzniká podle architektonického návrhu ateliéru Maura Ing. Arch. Markéty Veselé a propojuje úměrnost, estetiku a funkčnost. Budoucím obyvatelům nabídne maximální soukromí, pohodlí a efektivně využitý prostor.
Plánovaný termín dokončení hrubé stavby je jaro 2021.
V přízemí každého domu je umístěn vstupní hala,šatna,chodba,technická místnost sklad,schodiště vedoucí do 1NP a kryté parkovací stání.
V patře přístupném po schodišti z 1NP lze chodbou zamířit do prostorného obývacího pokoje, ke kterému z každé strany přiléhá terasa.
Opačným směrem se nachází pokoj. Součástí 1NP je koupelna.
Další dva prostorné pokoje a druhá koupena se nachází v 2NP. Jednotlivé domy jsou připojeny ke splaškové,dešťové kanalizaci, plynovodu i vodovodu.

Čistá podlahová plocha domů B a C činí 163,4 m2, zahradní terasa 8,4 m2, přední terasa 19,8m2.

PŮDORYSY

PŮDORYSY RODINNÉHO DOMU B,C